Cennik

Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą cenową

– Barbara Krasowska

Joga dla dorosłych, kobiet w ciąży, osób otyłych, dzieci i rodziców

Indywidualne zajęcia jogi dla dorosłych, kobiet w ciąży, osób otyłych, dzieci i rodziców, techniki oddechowe i ćwiczenia mindfulness wraz z poczęstunkiem regeneracyjnym.

Indywidualnie lub 2-3 osoby

Czas trwania 60 min – 120 zł za zajęcia (niezależnie od liczby osób)

Dodatkowo proponuję zajęcia jogi kreatywnej dla dzieci w żłobkach, przedszkolach i szkołach na terenie placówki (cena za zajęcia 130 zł , czas trwania od 45 min do godziny).

 

100-120zł

 

Więcej

 

Reset

Zabieg bardzo przyjemny, daje głębokie rozluźnienie i uwolnienie od stresu mięśni i nerwów. Wraca równowaga pomiędzy mięśniami i szkieletem.

Czas trwania: 45 min

 

100 zł

 

Więcej

 

Bioenergoterapia - REIKI

Energia metodą Reiki przekazywana jest drugiej osobie poprzez nakładanie rąk w odpowiednie części ciała. Reiki nie zawsze wymaga bezpośredniego dotyku, a „zabieg” przeprowadzany jest w pełnym ubraniu. Idea Reiki to powrót do natury poprzez ukierunkowanie przepływu energii i odblokowania napięcia emocjonalnego. Reiki promuje harmonię i równowagę wewnętrzną i zewnętrzną.

Czas ok. 60 min

 

120zł

 

Więcej

Świecowanie uszu wraz z akupresurą małżowiny usznej

Świecowanie uszu jest szczególnie pomocne w następujących sytuacjach: usuwanie nadmiaru woskowiny z uszu, zaburzenia ostrości słuchu, szumy uszne, dzwonienie w uszach, schorzenia i stany zapalne uszu, gardła, nosa i migdałków, częste przeziębienia, spadek odporności, zapalenia zatok, samoistne bóle głowy, migreny, nadmierna pobudliwość nerwowa, zaburzenia snu, rozładowanie stresu i napięcia, relaks i odprężenie.

Czas trwania: ok. 30-45 min.

świeca:

 60 zł

koncha:

 70 zł 

Więcej

 

Indywidualny program żywieniowy – metabolic balance ®

To nie kolejna modna dieta. To prozdrowotny styl życia. To klucz do Twojego zdrowia i powrót do Twojej intuicji. Płatność jednorazowa lub w dwóch ratach. Przy płatności jednorazowej badania laboratoryjne  GRATIS  (normalna cena kompletu badań to koszt 160 zł

 

 

2 500 zł

 

Więcej

 

Konsultacje psychodietetyczne i warsztaty kulinarne.

Konsultacje psychodietetyczne i nauka prozdrowotnych nawyków żywieniowych ze szczególnym uwzględnieniem dzieci.

 

150 zł / godz.

 

Więcej

 

Hipnoterapia

Hipnoza jako narzędzie wspomagające proces odchudzania i zmiany nawyków żywieniowych, pozbycia się szkodliwych nałogów – palenie papierosów, a także w celu usunięcia napięć i blokad oraz zwiększenia motywacji.

150 za pojedynczy seans, 6 sesji 720 zł

 

150zł

 

Więcej 

Dźwiękoterapia – misy i gong

Według Tybetańczyków odpowiednio dobrany dźwięk ma właściwości lecznicze. Wytwarzane dźwięki i wibracje wprowadzają ciało, duszę i umysł w harmonię. Terapia dźwiękiem, czy też inaczej dźwiękowa medytacja wzmacnia witalność, odpręża i rozluźnia, działa regenerująco na organizm. Daje wrażenie oczyszczenia i optymistycznego spojrzenia na świat, czucie lekkości i radości. Polecana szczególnie wszystkim tym, którzy chcą uwolnić się od natłoku myśli, odreagować stresy i problemy dnia codziennego, oraz tym wszystkim, którzy czuja się zmęczeni i zagubieni.

Cena za masaż terapeutyczny dźwiękiem wraz  z harmonizacją ośrodków energetycznych – 120 zł

Rytuał dźwiękowy dla 1 osoby – 150 zł , dla  pary – 200 zł, dla 3-4 osób – 300 zł 

Czas trwania 60 -75 min

 

120-300 zł

 

Więcej

 

Biorezonans

Biorezonans zapewnia efektywną prewencję oraz szczegółową diagnozę wszelkich dolegliwości i chorób. Wykorzystanie go pozwala na wykrycie odchyleń fal elektromagnetycznych na poziomie komórek organizmu. Dzięki temu możliwe jest przeprowadzenie odpowiedniej oceny podczas całkowicie nieinwazyjnego, bezpiecznego i precyzyjnego testu w celu uniknięcia poważnych problemów zdrowotnych związanych z występowaniem również pasożytów, alergenów i innych niekorzystnych biocenoz występujących w organizmie człowieka (bakterie, wirusy, grzyby).

Test urządzeniem nie zastępuje badania lekarskiego i po jego wykonaniu zaleca się zawsze kontakt ze swoim lekarzem.

Test: 150 zł

Opracowanie terapii po badaniu 150 zł

 

150zł

 

Więcej

 

Klub Energy
W klubie możesz nabyć ziołowe preparaty i kosmetyki bioinformacyjne. Bioinformacje to częstotliwości elektromagnetyczne na poziomie submolekularnym każdej żywej komórki, które wpływają na reakcje biochemiczne organizmu poprzez zahamowanie przepływu patologicznych informacji i wywołania zwrotnego procesu regeneracji. Kopiują częstotliwości sterujące podkorowymi strukturami mózgu, regulując wegetatywny układ nerwowy i pracę narządów wewnętrznych.

Na cyklicznych spotkaniach promujemy zdrowie. Wraz ze specjalistami z różnych dziedzin medycyny, kosmetologii  i dietetyki, dzielimy się wiedzą , najnowszymi naukowymi doniesieniami i doświadczeniem,  jak odpowiednią dietą, stylem życia i naturalnymi preparatami wesprzeć fizjologiczne procesy naszego organizmu  aby cieszył nas swą dobrą kondycją długie lata. Łączymy osiągnięcia medycyny akademickiej z tradycyjnymi naukami wschodu takimi jak Tradycyjna Medycyna Chińska i Ajurweda.

 

Więcej

 

Zapraszam do mojego studia na:

• indywidulane zajęcia jogi dla dorosłych, dzieci i kobiet w ciąży • REIKI • RESET • świecowanie uszu • matabolic balance ® • konsultacje psychodietetyczne • dźwiękoterapię • do Klubu Energy Opole •

ul. Wygonowa 81/10, 45-402 Opole
+ 48 607 886 060
biuro@naturalnie-opole.pl