JOga

Nie musisz być rozciągnięty, żeby praktykować jogę – wystarczy, że chcesz otrzepać się z kurzu… i zobaczyć, co się stanie

– David Good

Indywidualne zajęcia jogi dla dorosłych, kobiet w ciąży, osób otyłych, dzieci i rodziców, techniki oddechowe i ćwiczenia mindfulness wraz z poczęstunkiem regeneracyjnym. Oferta przeznaczona głównie dla osób będących na początku swojej ścieżki jogi. Joga to temat rzeka, wskażę jednak jak zacząć i iść dalej. Nauka asan (postaw jogi) dostosowana jest do Twoich indywidualnych możliwości i predyspozycji fizycznych ze szczególnym uwzględnieniem istniejących dolegliwości. Asany , mają olbrzymi potencjał zmieniania wzorców zachowań praktykującego, co z kolei ma przełożenie na strukturę umysłu. Aby cieszyć się dobrym zdrowiem wszystkie układy w ciele powinny pracować prawidłowo i współdziałać ze sobą. To jest zadanie i wyzwanie dla każdego, kto chce cieszyć się dobrym samopoczuciem, radością ze zdrowia fizycznego, psychicznego i spokoju umysłu. Poznasz jak stopniowo aktywować całe swoje ciało, od ciała zewnętrznego do wewnętrznego, gdzie z czasem odnajdziesz ukrytą energię swej istoty.

Nauczysz się analizować ruchy swojego ciała, zmierzysz się z własną siłą woli, aby w miarę praktyki wzbogacać swoje życie, czyniąc je pozytywnym i nadając mu głębsze znaczenie. Poprzez różne techniki oddechowe uruchomisz i uwolnisz swój oddech. Po zajęciach sprawię, że głęboko się zrelaksujesz i rozluźnisz, stosując trening autogenny Schulza oraz wizualizację.

Indywidualnie lub 2-3 osoby
Czas trwania 60 min 

Dodatkowo proponuję zajęcia jogi kreatywnej dla dzieci w żłobkach, przedszkolach i szkołach na terenie placówki. Naturą dzieci jest ruch, zabawa i kreatywność. Dlatego w oparciu o pozycje jogiczne (asany) będziemy pobudzać wyobraźnię, bawiąc się, tańcząc, opowiadając bajki, będziemy rozpoznawać i rozmawiać o kierujących nami emocjach, ucząc się skupienia w oparciu o metody mindfulness i tworząc prace plastyczne.

Zapraszam do mojego studia na:

• indywidulane zajęcia jogi dla dorosłych, dzieci i kobiet w ciąży • REIKI • RESET • świecowanie uszu • matabolic balance ® • konsultacje psychodietetyczne • dźwiękoterapię • do Klubu Energy Opole •

ul. Wygonowa 81/10, 45-402 Opole
+ 48 607 886 060
biuro@naturalnie-opole.pl